Боротьба з пилом

Як боротись з пилом: 7 прикладів
Після зими на сонці пилюка замітна найбільшим чином, брудні вікна, високі полиці та масивні штори.

В даній статі ми зібрали найбільш ефективні способи для боротьби з цією проблемою.  Видалити пил повністю не завжди так легко, але звести її кількість до мінімуму досить легко!

1. Волога мікрофібра — це найкращий винахід, поки що нічого кращого людство не придумало!

2. Обов»язково користуйтесь вакуумним порохотягом. Під час цієї процедури бажано відкрити навстіж вікна, оскільки піднімається велика кількість пилюки в повітря. Ідеально співставляти пилосошення з вологим прибиранням

3. Краща боротьба з пилом — боротись з його появою та прибирати. Чим більше м»яких іграшок та книжок зібрано у відкритих шафах, тим більше усі ці речі будуть збирати пил.

4. Не тримайте надто багато пилезбирачів. Це будь-якого роду штори, жалюзі, занавіски, килими та покривала. Усі ці речі вбирають велику кількість пилу. По мірі можливості старайтесь чистити дані речі якомога частіше.

5. По мірі можливості користуватись кондиціонером та не відкривати вікна

6. Живі рослини освіжають повітря. Якщо їх ополіскувати, то у вас буде хороша вологість повітря в домі.
7. Постарайтесь виділяти на прибирання квартири всього 5 хвилин на добу. Це не багато, проте дозволить регулярно підтримувати чистоту в домі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>