Видалення жуйок з одягу

Виведення жуйок килим

Коли Ви знаходитесь у громадських місцях, часто виникає  ризик, що через недбалість деяких людей, до вашого одягу, випадково, може прилипнути жуйка. Якщо така ситуація з Вами все ж трапилася, не варто панікувати та засмучуватися. Cleantime  представить Вашій увазі декілька ефективних методів, які допоможуть видалити небажане забруднення.

  1. Метод Заморожування.  В поліетиленовий пакет помістіть Вашу річ, але таким чином, щоб жуйка не прилипла до поліетилену. Пакет помістіть в морозильну камеру на 2-3 години. Після заморожування, відокремлювати гумку  потрібно відразу, як вилучили пакет з морозильної камери.
  2. Метод Прасування. На щільний папір помість вашу річ, в такий спосіб, щоб гумка опинилася між тканиною та папером. Оберіть середній режим на прасці, та пропрасуйте потрібну ділянку. Жуйка відклеїться  від тканини та опиниться на папері.
  3. Метод  кип’ятіння . Опустіть вашу річ в дуже гарячу воду та спробуйте відокремити жуйку за допомогою гострого предмету ( ножиці, ніж, пилка для нігтів).
  4. Розчинний метод. В якості розчинника використовуйте бензин, ацетон. На ватний спонж нанесіть розчинний засіб на забруднену ділянку та зачекайте 2-4 хв. Щоб позбутися залишків гумки та неприємного запаху розчинника виперіть одяг.
  5. Метод гарячого пару. Обробіть ділянку з жуйкою паром. Він пом’якшить гумку  і Ви зможете прибрати її пінцетом.

Якщо жоден спосіб не виявився ефективним, то радимо скористатися послугами професійної хімчистки. У руках спеціалістів Ваш одяг завжди залишатиметься доглянутим та охайним.

У випадку якщо Ваш килим забруднений застарілими жуйками, радимо скористатись послугою хімчистки килимів у Львові від нашої компанії!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>