Видалення плам з килима

хімчистка килимів ЛьвівКилимові покриття, паласи, доріжки візуально збільшують простір приміщення та роблять інтер’єр більш затишним. Але трапляються неприємності, коли на килимок проливають червоне вино. В першу чергу не варто панікувати та впадати в розпач, потрібно лише знати деякі хитрі способи, які дозволять вам повернути первозданну красу килимового покриття. Вам знадобиться:
1) ганчірка, або вологі серветки
2) перекис водню
Позбавитися плями від вина простіше, якщо ви одразу виявили проблему та приступили до її усунення. Не слід сильно терти забруднену ділянку, достатньо акуратно промокнути вино, яке ще не встигло проникнути в середину килима. А частину яка вже проникла в ворс, теж необхідно видалити. Постеліть суху серветку і сильно надавіть до килима. Після цього візьміть перекис водню, розведіть у воді в співвідношенні 1:3. Важливо дотримуватися цієї пропорції, бо перекис у великій кількості може змінити забарвлення Вашого килимового покриття. Розчин нанесіть на потрібну ділянку і залиште на декілька хвилин, спостерігаючи як змінюватиметься інтенсивність. Коли пляма зникне, повторно візьміть сухі серветки, або ганчірку та промокніть ділянку.
Цей спосіб допоможе знебарвити і застарілі плями, але в цьому випадку процедуру потрібно повторювати декілька разів, поки пляма не зблідне.
Пам’ятайте, що природні барвники, які містяться в шкірці винограду, моментально забарвлюють ворс килимового покриття, і така пляма може залишитися назавжди. Тому не варто ризикувати і довірте Ваш килим спеціалістам по хімчистці. Компанія Cleantime завжди готова допомогти у таких побутових дрібницях як хімчистка килимів Львів.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>