Відбілення швів між плиткою

 

Прибирання квартир Львів

З кожним днем все більше існує  нових матеріалів для оздоблення стін, підлоги, але найчастіше у ванній кімнаті та кухні використовують звичайну плитку. Бо цей матеріал найбільш практичний та перевірений часом. Саме плитка може стати головною прикрасою вашого інтер’єру, тому потрібно дбати за її покриттям. Важливо чистити шви, бо тільки це допоможе зберегти первозданний вигляд плитки на довгі роки.

Компанія Cleantime наведе декілька цікавих способів, які допоможуть вам ефективно відчистити шви між плиткою.

1)    Відмінним методом є застосування порошку для випічки. Нанесіть засіб на брудні шви і залиште на 30 хв. Після цього, за допомогою вологої фібри, зітріть порошок, та помийте плитку.

2)    Найпоширенішим та найвідомішим засобом є використання оцту. Потрібно приготувати розчин з оцту та води у  пропорціях  1:2 і за допомогою старої зубної щітки інтенсивно прочищати шви між плиткою. Для кращого ефекту можна посилити дію оцту, змішавши його з содою, це також допоможе усунути неприємний запах оцту.

3)    Також можете використовувати зубну пасту, або засоби для миття посуду. Наносите засіб на зубну щітку, прочищаєте шви та змиваєте водою, після чого витираєте сухою ганчіркою.

4)    Якщо Ви бажаєте відбілити шви між плиткою, то можна використовувати лимонний сік.

 

Слід пам’ятати, що потрібно берегти шви, не використовувати гострих предметів та жорстких щіток. Якщо забруднення Вам не під силу, Ви завжди можете скористатися клінінговими послугами по прибиранню квартир Львів
компанії Cleantime,  Наші спеціалісти  швидко та без проблем усунуть усі недоліки.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>