Експрес прибирання

Якщо вам необхiдно термiново поприбирати будь-яке приміщення, то послуга «експрес прибирання» саме для Вас. Це швидке і якісне генеральне прибирання нерухомості, що проводиться,зазвичай, перед певними подіями або після них. Такими подіями можуть бути вечірки, фуршети, дні народження і ін.

Спеціально навчений персонал — мобільна бригада виїжджає до Вас в найкоротші терміни, щоб  виконати професійне прибирання Вашого об’єкту. Прибирання здійснюється в зручний для Вас час — це може бути ранкове чи вечірнє, а так само денне чи нічне прибирання.  «Експрес прибирання» проводиться за допомогою професійної техніки та обладнання. За допомогою спеціальних хімічних засобів ми якісно проведемо прибирання і на належному рівні збережемо чистоту і свіжість Вашого приміщення.

Пiсля узгодження строкiв i обсягу робiт Ваше замовлення пеpедається до вiдділу з експpес обслуговувння, який виконує будь-якi види клiнінгових послуг.

Окрім того, ми здійснюємо  «експрес прибирання» після ремонту , генеральне «експрес прибирання» офісів, і ін. нерухомості. Незважаючи  на те, що експpес  прибирання примiщень виконується в термiновому поpядку, якiсть виконаної роботи  залишається на високому рівні. Таким чином,  компаiя може з упевненiстю гаpантувати виконання навiть дуже складних замовлень в найкороті терміни i з належною якiстю. Кожен спiвробітник, якому доручено експрес прибирання у Львові, усвідомлює  важливість своєї роботи, тому не втрачає часу дарма. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта неможливе стає можливим!

Більш детальну інформацію Вт можете отримати, передзвонивши по ном.(096)8832112