Прибирання заводів і фабрик

Промислові приміщення — це об’єкти, на яких постійно виникають забруднення.

Якщо вдома  можна знехтувати  професійним прибиранням, то поява бруду на промисловому об’єкті (заводі, фабриці, складському або приміщенні), загрожує здоровю працівниківі може призвести до виробничих травм і аварійних ситуацій.

Прибирання фабрик і заводів — це одне з найбільш масштабних і трудомістких видів прибирання. Комплексне прибирання виробничих приміщень має свої нюанси. На деяких підприємствах і заводах виробництво здійснюється цілодобово: зупинити процес технологічно дуже складно, а бруду накопичується більше, ніж в офісних та інших приміщеннях. Цей бруд, навідмінно від побутового, важко відмивати. Це і масла, і харчові відходи, і цементний чи дерев’яний пил — все залежить від специфіки виробництва.

Компанія «CleanTimeGroup» пропонує Вам свої послуги з комплексного прибирання заводів, фабрик і виробничих приміщень у Львові і області. Після нашого прибирання Вашим співробітникам буде приємно щоранку приступати до роботи в чистому цеху або на прибраному складі. Всі миючі та чистячі засоби, які використовуються фахівцями при прибиранні заводів і фабрик, не тільки якісно видаляють органічні і неорганічні забруднення, але і абсолютно безпечні для людей. Особливо це важливо при прибиранні приміщень і обладнання на харчових підприємствах. Санітарні норми і вимоги стають все суворішими з кожен роком. І це природно, адже технології даного типу виробництв безпосередньо пов’язані з життям і здоров’ям людей. Тому ми і приділяємо особливу увагу вибору миючих і дезінфікуючих засобів, що застосовуються при прибиранні приміщень на харчових підприємствах. Всі використовувані нами засоби повністю розчинні і не вступають в реакції з матеріалами, з якого виготовляється обладнання.                                                                                                 Комплексне прибирання фабрик і заводів повинно проводитись регулярно, а не тільки для підтримки чистоти в цехах (хоча це, безумовно, головне). Не менш важливо також регулярно проводити і клінінг тих приміщень, якими рідко користуються. Тому при проведенні комплексного прибирання виробничих приміщень фахівці нашої компанії приділяють велику увагу очищенню технологічних приміщень, у тому числі горищ, складських приміщень.

Для здійснення прибирання фабрик та інших виробничих приміщень виїжджає бригада фахівців, які, при необхідності, зможуть працювати навіть без зупинки виробництва.

Звертаючись в нашу компанію, Ви отримаєте високий рівень сервісу і чудовий результат. Переконайтеся в цьому самі,  довіривши прибирання професіоналам!

Для більш детальної інформації звертайтесь за  ном.тел.  (096)8832112

 Виїзд менеджера для оцінки обєкта – БЕЗПЛАТНО!