Прибирання снігу

Прибирання снігу

У зимовий період утрамбований сніг на вулицях і бурульки на дахах становлять серйозну небезпеку для життя і здоров’я людей. Зусиль двірників часто буває недостатньо. Територія перед житловими будинками, торговими центрами і громадськими будівлями очищається або власними силами, або за допомогою клінінгових компаній.

 Якщо вам потрібна прибирання снігу у Львові поряд з торговим центром або приватним домоволодінням, зверніться в Компанію «CleanTimeGroup» — і проблема буде вирішена. Будь-яку роботу повинні виконувати професіонали. І в нашій компанії працюють кращі з них. Ми забезпечимо повну очистку снігу на прилеглій території обєкту. Для цього використовуються якісні надійні інструменти і спеціальна техніка. Територія, на якій проведено прибирання снігу, безпечна: по ній можна переміщатися без найменшого ризику впасти і отримати травму.

Працівники Компанії «CleanTimeGroup»  подбають про те, щоб не залишилося слизьких ділянок, а після закінчення робіт забезпечать вивіз снігу. Самостійно очистивши територію, Ви витратите масу часу, при цьому результат непорівнянний з професійним чищенням. Команда наших співробітників працює чітко і злагоджено, а менеджер, який координує її роботу, контролює, як здійснюється чистка снігу та оцінює результати. Таким чином, ви можете бути впевнені: поруч з вашим будинком, підприємством, торговим центром ніхто не постраждає.

 Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте якісні послуги з прибирання снігу на прилеглій території, це безперечно забезпечить імідж Вашій установі та покращить комфорт відвідувачів. Власникам приватних будинків гарантуємо безпечні для пересування прибудинкові території.

 Для більш детальної інформації та умов співпраці можете зв»язатись із нашим менеджером за телефоном (096)8832112 .