Хімчистка ковроліну

 

чистка ковроліну львів

До і після чистки ковроліну

Сьогодні більшість офісів використовує килимове покриття ( ковролін). Як правило такий вид покриття підлоги потребує щоденного догляду (сухе прибирання з допомогою вакуумного порохотяга). Але для того, щоб килимове покриття продовживо термін своєї експлуатації, необхідно проводити хімчистку ковроліну хоча б один раз на три місяці.

Ціна — 15 грн/кв.м

При об»ємі від 100 кв.м можливі знижки!

Чистка ковроліну являється однією із ключових елементів підтримки чистоти у вашому офісі, пил який накопичується в структурі килимового покриття часто викликає алергічні реакції та стає причиною захворювань працівників.
У цьому питанні Вам допоможе клінінгова компанія CleanTime Group. Ми виконуємо глибоку хімчистку ковроліну будь-якої складності, виводимо 95% плям та нейтралізовуємо запахи. За умов періодичності послуг станемо для Вашого бізнесу надійним партнером для забезпечення чистоти приміщень, а саме килимових покриттів.
Методика хімчистки ковроліну не є простою і потребує професійних знань та навичок, а також відповідного професійного обладнання, миючих засобів та плямовивідників. Компанія CleanTime Group проводить якісну хімчистку з допомогою професійної техніки Edic та з використанням миючих засобів Prochem, Scemspec.
Хімчистка ковроліну – чому краще обрати професіоналів?
На сьогоднішній день вже багато фірм стали жертвами недобросовісних клінерів, і не спішаться замовляти хімчистку ковроліну так як не побачили обіцяного результату. Найпершим недоліком є поверхневе чищення, котре нейтралізує лише логальні плями, робить килимове покриття однорідним, проте аж ніяк не чистим, по-друге якщо ковролін надмірно змочити і не висушити, появляється неприємний запах, килимове покриття довгий час залишатиметься вологим, може з’явитись пліснява. Причиною надмірної вологості зазвичай є напівпрофесійні екстрактори малої потужності, котрі часто використовують клінери-початківці та неправильний метод очистки.
Задля підвищення ефективності чищення часто використовуються професійні роторні машини, котрі вичищають бруд з глибини ковроліну, проте такий метод себе оправдує лише на дешевих килимових покриттях без ворсу, при цьому знос килимового покриття пришвидшується.
В елітних готелях часто використовують ковролін високої якості, ціна якого перевищує 100 доларів США за 1 кв.м. Відповідно такий ковролін потребує спеціального догляду та чистки, де аж ніяк не може бути присутня роторна машина.
Американська фірма Edic вже багато років спеціалізується на професійному чищенні килимових покриттів, і розробила професійні екстрактори потужністю до 6 кВт, котрі практично не залишають вологи в поверхні, наносять миючий засіб під великим тиском, тим самим вибиваючи пил із структури килимового покриття. В поєднанні із спеціалізованими миючими засобами Ми гарантуємо один з кращих результатів в даній сфері.