Як настроїтись та поприбирати квартиру

як краще поприбирати

Коли перед нами постає питання прибирання квартири — досить актуальне запитання для жінок та домогосподинь. Навіть у тому випадку коли ви витрачаєте на це море часу, у квартирі завжди появляються місця, які важко замітити. Особлива увага прибирання приділяється перед приходом гостей.
Як створити правильний настрій, щоб прибирання стало насолодою?
Дуже велике значення для хорошого прибирання відіграє наш з Вами настій.Ми радимо визначити кінцеву мету прибирання — оселя повинна бути чистою! Відкинути з голови непотрібні думки: «ненавиджу це кляте прибирання», «знову ці нудні домашні справи», тощо. Зарядитись енергією позитиву допоможе улюблена музика, так що вмикайте улюблених виконавців та вперед до роботи!
Радимо виділити на справи по дому якусь певну годину та час за який повинні виконати відповідний об»єм роботи. Це допоможе Вам сконцентрувати свою увагу.Тут важливо бути послідовним і не робити все одразу. Побудуйте послідовність роботи і вперед:) Починати прибирання радимо з підмітання та пилосошення підлоги, далі приступайте до полірування меблів, інших елементів інтер»єру, помийте вікна, інші скляні поверхні та після цього комплексу робіт щераз пропилососьте підлогу.
І пам’ятайте чисто не там де не смітять а там де прибирають!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>