Як поприбирати квартиру якісно?

Генеральне прибирання оселі

112233Періодично кожна оселя потребує прибирання, але так часто, не хочеться витрачати на це свій вільний час, адже це  виснажливий та тривалий процес. Однак, якщо Ви дбаєте про власне здоров’я та здоров’я   Вашої родини, то генеральне прибирання квартири стає життєвою необхідністю. І що б не витрачати свій дорогоцінний час, а квартиру зберігати  в ідеальному порядку, є можливість звернутися в клінінгову компанію CleanTime, яка професійно виконає прибирання Вашої квартири.

 

Генеральне прибирання квартир є затребуваним видом клінінгових послуг. Генеральне прибирання на ринку користується стабільним попитом. Проте існує сезонність попиту на генеральне прибирання,  як правило це рання весна та пізня осінь.

Враховуючи таку специфіку, досвідчені компанії, вже не один рік  успішно працюють до початку «жаркого» сезону, як правило збільшують кількість мобільних бригад та спеціалістів по хімчистці для ефективної роботи з кожним замовленням. Навесні, поряд з генеральним прибиранням приміщення багато замовляють миття вікон та балконів.

Зазвичай, генеральне прибирання квартири триває від 4 до 10 годин, і проводить її бригада з 2-10 людей, залежно від масштабів об’єкту та виду робіт, які потрібно виконати. Прибирання приміщення проводиться сертифікованими миючими та хімічними засобами, що виключає можливість нанесення будь-якої шкоди здоров’ю людей. Відповідний підбір спеціальних хімічних засобів сприяє якісній очистці та тривалому збереженню ефекту чистоти поверхонь, підданих обробці. Клінінгова компанія Cleantime використовує універсальні засоби, що дозволяють досягати ідеального та швидкого результату.

Фахівці нашої компанії виконають генеральне прибирання квартири у зручний для Вас час, якісно і в максимально короткий термін.

 

Вартість прибирання зростає в таких випадках:

* Квартира після здачі внайми;

* В квартирі скупчення шерсті домашніх тварин;

* Квартира після вечірки;

* В квартирі тривалий час ніхто не жив;

* В квартирі тривалий час жили, але взагалі не прибиралися;

 

Додатково до генерального прибирання можна замовити миття вікон, хімчистку килимів і хімчистку м’яких меблів  зі знижкою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>