Як пробити каналізацію?

прибирання квартир ЛьвівУ побуті будь-яка людина стикалася з такою неприємною ситуацією, як забита каналізація. Для початку потрібно вияснити, які саме ділянки найбільш схильні до забруднень. Найбільш проблемною частиною є елементи труб від випуску у ванних та біля мийки в кухні, а також ділянка від унітазу до стояка.

Якщо засмічення часткове, то дієвим буде метод з використанням окропу. Залийте в забиту трубу 1-3 л  гарячої рідини, і вона пом’якшить внутрішні відкладення.  Посилити дію окропу здатні такі підручні засоби, як сіль, сода, оцет. Існує декілька народних способів:
1)   250 мл харчової соди засипте в стічний отвір, а потім залийте декілька 1л окропу. В трубах з’явиться лужне середовище, яке розщепить жири та дрібне сміття.
2)   Залийте всередину каналізації 150мл оцту і аналогічно соди, закрийте пробкою зливний отвір, залиште на 2-3 години. В результаті хімічної реакції утвориться  піна. Після цього дістаньте пробку і залийте літр фільтрованої води.
3)  Засипте в сток по 100 г солі та соди. Залийте окропом і протягом наступних 8-10 годин не користуйтеся каналізацією.
Існують також  хімічні засоби, для прочищення труб, які можна придбати в спеціалізованих магазинах. Зазвичай потрібно просто залити розчин в трубу, та через деякий час засмічення усунеться. При використанні побутової хімії важливо суворо дотримуватися  правил застосування, працювати в гумових рукавичках, та  провітрювати приміщення.

Особливо важкі  засмічення можливо усунути за допомогою  троса, або спеціального « йоржа». Існують різні насадки, що дозволяють позбутися від сміття: якщо один наконечник не впорався із завданням, інший обов’язково видалить відкладення. Візьміть ручку троса, а іншу його сторону вставте в зливний отвір. Обережно  просувайте сталевий канат всередину каналізації, обертаючи його за годинниковою стрілкою. Не поспішайте, щоб не пошкодити стики труб. Коли  трос добереться до засмічення, ви відчуєте опір. У цей момент потрібно збільшити інтенсивність обертань, щоб проштовхнути сміттєвий затор. Робота ця досить складна, а тому Вам доведеться докласти деяких зусиль.

Рекомендуємо замовляти послугу прибирання квартир Львів від компанії Клінтайм груп.

Існує багато методів, щоб чистка каналізації пройшла вдало і закінчилася успішно, але пам’ятайте що Ви завжди можете довірити свою проблему спеціалістам, які впораються з будь-яким рівнем складності.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>