Клінінг Львів

Прибирання (клінінг — від англ cleaning) — спеціалізована послуга професійного прибирання будь-якого роду приміщень з метою наведення або підтримання у ньому чистоти.
Підприємства, що здійснюють усі види професійного прибирання називають клінінговими компаніями. Такі фірми як правило займаються усіма видами прпбирання, починаючи від щоденного і закінчуючи разовими роботами після ремонту, миттю вікон та багато інших спеціалізованих робіт.
В залежності від типу поверхні або величини площі об’єкта, клінінг здійснюють вручну або ж з допомогою професійної техніки. ТАких вид прибирання називають механізованим.
Часто за вимогою клієнта у прибиранні можуть використовуватись дезинфікуючі миючі засоби, для більш ефективного знищення бактерій та алегренів.
Працівники нашої компанії можуть виконувати роботи будь-якої складності із найвищим степенем забруднення. ТАкож за вимогою клієнта можуть виконуватись додаткові роботи таких як прибирання мусору, підмітання прилеглої території, дезинфекція поверхонь.
Галузь професійного прибирання у Львові почала розвиватись наприкінці 90-х років. Як правило це представники малого бізнесу, інколи навіть група робочих із 2-3 чоловік. В даному випадку важливо відрізняти представників клінінгових компаній від «прибиральних груп».
Насамперед слід зважати на послідовність роботи, використання брендових миючих засобів (містер мускул та гала сюди не входять), наявність техніки, чисті розхідні матеріали (мікрофібри, губки) та якість роботи. Як відомо клінінгові компанії за свої послуги немалих грошей, однак коли це підкріплено професіоналізмом, робочий інвентар завжди чистий, на кожне замовлення купуються нові розхідні матеріали, мобільна бригада працює швидко та злагоджено, Ви завжди залишитесь задоволені такою роботою.
В даному випаку або зекономити і фінішну роботу виконувати самому або переплатити 20-30% від вартості і провести цей час у своє задоволення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>