Генеральне прибирання Львів

Клінінгова компанія «Clean time group» пропонує Вам професійне і високоякісне генеральне прибирання квартир у Львові та Львівській області.

 прибирання
  • Генеральне прибирання складається з таких складових:
  • Комплексне прибирання житлової площі (суха чистка підлоги, миття підлоги, полірування меблів, миття та полірування дверей, вимикачів, радіаторів, карнизів, чистка стін від павутини тощо)
  • При потребі — миття світильників, натяжних потолків, прибирання всередині шаф, миття холодильника всередині, миття газової плити всередині, миття посуду (оплачується додатково)
генеральне прибирання
  • Миття вікон:
  • Ця послуга обраховуєтсья згідно тарифу по 12 грн/кв.м
  • Миття внутрішніх скляних перегородок та великогабаритних дзеркал також  включається до миття вікон
миття санвузла
  • Миття санвузлів:
  • Для визначечння вартості послуги необхідно заміряти плитку по периметру (площа с/в * висоту), миття плитки здійснюється по тарифу 8грн/кв.м
  • У випадку дуже важких забруднень миття унітазу, ванни чи умивальника здійснюється за додаткову вартість

Клінінг квартири — це звичайна рутинна робота, яка забирає не лише багато сил, але й часу. Генеральне прибирання квартир у Львові — послуга, яка дозволить заощадити Ваш час і сили, звільнивши їх для більш важливих і цікавих справ. Доручаючи нам будь-які завдання з клінінгу, Ви гарантовано отримуєте хороший результат. Довіртеся професіоналам — і результат Вас порадує.

Прибирання квартир, дешево і якісно здійснена нашими професіоналами, змусить Вас ще не раз звернутися до нас. Ми дорожимо кожним клієнтом.

Ми забезпечуємо не тільки високу якість робіт з проведення генерального прибирання квартир в Москві, а й продовжуємо термін експлуатації Ваших меблів.

Висока якість проведених робіт досягається завдяки присутності на кожному об’єкті нашого менеджера. Він покликаний здійснювати контроль за якістю проведення прибирання приватних квартир нашими фахівцями, рівнем сервісу, а також дозволяти всілякі питання. Ви гарантовано залишитеся задоволені результатом.

Генеральне прибирання — комплексне прибирання із застосуванням спеціального обладнання, інвентарю та професійних миючих засобів, яка включає в себе наступні заходи:
-сухе прибирання (вакуумна чистка) відкритих поверхонь: підлоги, стін, стель, інженерних конструкцій, предметів інтер’єру;
-вологе прибирання: миття підлог, дзеркальних поверхонь, протирання стін (волога або суха в залежності від видів покриттів), дверей, наличників, плінтусів, радіаторів, кондиціонерів;
-миття вікон, вітрин, фасадів;
-протирання і полірування меблів;
-чистка та дезінфекція сантехнічного обладнання, миття кахлю;
-чистка та миття кухонних меблів та обладнання.

За бажанням замовника, на договірних умовах, перелік робіт може бути значно розширений:

-глибинна чистка та хімчистка килимів, килимових покриттів, м’яких меблів, матраців, штор, тюлю, жалюзі;
-машинна чищення і натирання твердих підлог (граніт, мармур, плитка, лінолеум, ламінат, паркет та ін);
-чистка та миття люстр, освітлювальних приладів;
У чистому будинку Ви зможете розслабитися і відпочити перед новими днем, відчуєте комфорт і затишок, а гарний настрій дасть Вам заряд бадьорості на відмінний робочий день!

Ви легко можете стати нашим постійним клієнтом і розраховувати на якісне обслуговування, професійних фахівців, доброзичливе ставлення та знижки!