Хімчистка килимів (Львів)

Ми пропонуємо здійснювати хімчистку килимів двома способами!

ПЕРШИЙ СПОСІБ (Найбільш поширений)

виїзна хімчистка килимів
 • Кур’єр забирає Ваш килим 
 • Забір проводиться з квартири клієнта (килими повинні бути скрученими)
 • Періодичність  - кожного дня крім неділі та свят (8:00-19:00) (сб 9:00-13:00)
хімчистка килимів
 • Вибивання килимів за допомогою електровибивачки
 • Волога чистка килиму(аквачистка), виведення плям
 • Сушіння килиму з допомогою центрифуги для килимів
 • Сушіння килиму 100% з допомогою вентиляторів
доставка килима
 • Термін виконання 3-7 робочих днів ( в залежності від завантаженості)
 • Вартість доставки 150 грн (разом в дві сторони )
 • Вартість хімчистки килима  50 грн за кв.м (З довгим ворсом — 55 грн/кв.м)
 • Виведення запаху (додатково 10 грн/кв.м)
 • Розрахунок відбувається після здачі килимів

ДРУГИЙ СПОСІБ (хімчистка на з виїздом до клієнта, мінімальна сума для виїзду складає 500 грн)

чистка килимів вдома
 • Мобільна бригада проводить чистку у зручний для Вас час
 • Квадратура килимів повинна складати більше 20 кв.м
 • Час сушіння килима займає від 4 до 20 годин.
 • Даний метод підходить лише для коротковорсових синтетичних килимів.

ТРЕТІЙ СПОСІБ (Привезти килим самостійно у виробниче приміщення вул. Антонича 20в (Сихів). Схема доїзду наведена нижче!

Сухий та чистий килим вже за 4 дні! Наша компанія здійснює чистку килимів новим, кардинально іншим методом, тому термін виконання Вашого замовлення становить всього 4 РОБОЧІ ДНІ! Термін не залежить від пори року.  Це найкращий показник у Львові!

хімчистка килимів

Нижче наведені кілька фото, де можна зрівняти килим до і після хімчистки з допомогою нашого методу!

Килим до і після чистки

Чистка килимів

 

Вагомим фактором для будь-якого дому чи офісу є чистота приміщень.  Набагато приємніше відпочивати чи працювати в ідеально чистій, світлійі атмосфені, аніж дихати пилом, який накопичився на столах, полицях м’яких меблях чи килимових покриттях.  Запобігти пилу і шкідливим мікроорганізмам допоможе вам клінінгова компанія CleanTime Group. Хімчистка килимів на сьогоднішній день користується великим попитом, більшість людей вважають правильним не довіряти чистку килимів професіоналам. Це обумовлено багатьма факторами:
- вважають  зайвим тратити гроші на професійну хімчистку,  домашній метод із побутовими засобами їх задовольняє;
- стереотипи,  нав’язані недобросовісними клінінговими компаніями, котрі не виводять плям та залишають килими надто вологими після себе;
- страх, що миючі засоби клінінгових компаній зашкодять їхньому здоров”ю.
Ми не рекомендуємо Вам чистити килимові покриття самотушки, так як це може призвезти до пошкодження килиму та втрати первинних кольорів. Однією із основних спеціалізацій компанії є  професійна чистка коврів. Ви можете замовити послугу хімчистки одноразово, або ж регулярно на договірній основі. Як правило на виїзді у нас працює 2-3 людини в залежності від об’ємів робіт та забруднення поверхні. В середньому продуктивність одного працівника складає від 20 до 50 кв.м килимового покриття в годину.
Чистка килимів виконується з допомогою високотехнологічних і екологічно безпечних миючих засобів, котрі абсолютно  безпечні для Вашого здоров’я. Для хімчистки використовуємо обладнання Edic, Karcher, хімію від Shemspec, Prochem, також використовуються плямовивідники провідних світових виробників.
Від тепер клінінгова компанія CleanTime Group допоможе львів’янам позбавитись від неприємних запахів їхніх домашніх улюбленців. Ще донедавна у Львові неможливо було знайти клінерів, котрі б гарантували 100% виведення запахів з килиму, проте новітні технології прогресують, відтепер наші клієнти зможуть насолоджуватись послугами хімчистки килимів високої якості.
Чистка килимів – забудьте про пил і неприємні запахи назавжди! Хімчистка килимових покриттів на сьогоднішній день являється однією із тих клінінгових послуг, котрі користуються найбільшим попитом, тому цей вид робіт ми виконуємо на найвищому рівні. Ми виконуємо хімчистку як у Вас вдома, так і у своєму виробничому приміщенні. Різниця полягає лиш в тому, що на виїзді ваші килими в той же день будуть сухими, а при чистці у виробничому приміщенні вони будуть доставлені протягом 1-3 днів але радимо здавати килими у виробниче приміщення так як якість чищення буде на порядок кращою. Ми використовуємо спеціалізовані килимові вентилятори, для того, щоб при чистці у Вас вдома, залишались сухими одразу ж після нашого візиту.
Ваше здоров’я в повній безпеці! Наша компанія, виконує хімчистку килимів, використовуючи при цьому лише сертифіковані, екологічно чисті миючі засоби, тому ви можете не переживати за здоров’я ваших близьких, а особливо дітей. Ми маємо усі сертифікати якості на професійні миючі засоби, котрі використовуємо.
Хімчистка килимів (Львів) від компанії CleanTime Group – це швидкий, якісний і надійний спосіб забезпечити повну чистоту килимових покриттів у Вас вдома чи на роботі.

Виробниче приміщення по хімчистці килимів знаходиться по вул. Антонича 20в (Сихів)