Хімчистка м’яких меблів (Львів)

чистка дивану

М’які меблі є не тільки красивим елементом декору і приємним місцем для відпочинку, а й об’єктом скупчення пилу і різного роду забруднень. Самостійні спроби очистити диван можуть призвести до пошкодження оббивки, яке вже неможливо буде виправити, тому чистка повиåнна проводитися професіоналами в цій галузі з допомогою спеціалізованих засобів.

Компанія «CleanTimeGroup»  здійснює хімчистку м’яких меблів на дому або в офісі з застосуванням сучасних технологій та ефективних засобів. При виборі способу чистки ми враховуємо тип забруднення і матеріал оббивки — бавовна, льон, оксамит, замша і т.д. Після цього вибирається оптимальний засіб. Хімчистка диванів або крісел з метою видалення плям вимагає застосування плямовидаляючого складу, щоб домогтися відновлення кольору використовують спеціальний шампунь.

Хімчистка крісел і диванів здатна повернути їм первісний чистий і свіжий вигляд, прибрати плями і різного роду забруднення, додати яскравості, блиску і навіть аромату.

Хімчистка дивану

Особливістю і перевагою нашої технології хімчистки м’яких меблів є подвійне очищення виробів. Перш ніж приступити до процесу хімчистки, спеціалізованим обладнанням здійснюється очищення виробу від накопичених всередині пилу, піску, пилових алергенів, волокон і шерсті домашніх тварин. На другому етапі здійснюється безпосередньо хімчистка м’яких меблів, яка може підрозділятися на кілька видів:
- Суха хімчистка
- Волога хімчистка
в залежності від складу і структури тканини і ступеня забруднення поверхні.
Суха, пінна чистка. Утворювана  при даній технології піна антиалергенних, не ушкоджує структуру тканини, додає поверхні блиск. Даний спосіб хімчистки м’яких меблів застосовується, як правило, для делікатного чищення виробів з натуральних тканин (шовк, льон, жаккард, шерсть ..), для яких заборонена волога хімчистка.
Суха хімчистка за допомогою спеціальної пінної суміші видаляє локальні забруднення і дезінфікує поверхню. Перевага даної технології хімчистки м’яких меблів — моментальне висихання!
Волога, екстракторна чистка  проводиться за допомогою спеціалізованих машин — екстракторів, які за допомогою очисного розчину миттєво разом із забрудненнями витягують його . Завдяки цьому видаляється бруд і плями з поверхні, хімчистка м’яких меблів відбувається досить швидко і безпечно для текстильного покриття, виріб не піддається усадці або деформації після висихання.
Для видалення складних забруднень в процесі хімчистки м’яких меблів використовується новітня система «Triple Play Spotter», за допомогою якої легко видаляються  плями, побутові та харчові забруднення з натуральних і штучних тканин.
Ми використовуємо екологічно чисті засоби. Сміливо звертайтеся в нашу компанію! Ми допоможемо видалити з ваших меблів забруднення будь-яких видів, адже хімчистка м’яких меблів — це одне з основних напрямів генерального прибирання.

1 Response

  1. Мила:

    А в Києві є можливість зробити чистку дивана?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>