Xімчистка салону авто

Автомобіль, особливо при активній експлуатації, не може завжди бути ідеально чистим. Неминуче з’являються плями на оббивці сидінь, залишаються сліди підошов на підлозі, повітря в салоні втрачає свіжість. Компанія «Clean Time Group» пропонує Вам висококласну хімчистку салону автомобіля.

Наші фахівці проводять хімічну чистку автомобіля в кілька етапів: від видалення сміття механічним шляхом до виведення найбільш стійких плям з оббивки сидінь. При чищенні автомобіля будe оброблено не тільки підлогу, сидіння, стелю, а й інші елементи внутрішнього оздоблення Вашої машини — поріжки, скло, двері, приладову панель. Особливу увагу ми приділяємо багажнику. Останнім етапом хімчистки є очищення повітря від сторонніх запахів і просушування салону.

Чистота в салоні Вашого автомобіля — це не тільки краса, а й Ваше здоров’я. Неминуче накопичений пил може призвести до розвитку алергії, що містяться в грязі солі важких металів наносять непоправної шкоди здоров’ю.

Хімчистка салону дає можливість відчистити Вашу машину практично до заводського стану.  Львів є містом з дуже примхливою погодою. Саме тому мийки Вашого авто зовні недостатньо, необхідно усунути пил і бруд, що проникають в салон.

Хімчистка передбачає не тільки видалення видимого бруду з салону Вашого автомобіля — знищуються також малопомітні скупчення пилу та забруднень під килимком, у швах та інших важкодоступних місцях. Якщо Ви стежите за чистотою салону і регулярно проводите його чистку, можлива мийка з застосуванням неагресивних хімічних засобів. Якщо внутрішня частина Вашого транспортного засобу не піддавалася прибирання тривалий час, використовується агресивна хімчистка салону автомобіля (ціна на таку послугу трохи вище, але результат виправдовує витрати).

Фахівці «Clean Time Group» виконають ретельне очищення будь-яких поверхонь — від пластика до деревини та металу, від шкіри до текстилю. Вибір миючої речовини проводиться не тільки виходячи з його доцільності, але й згідно всім Вашим побажанням. Наші майстри мають великий досвід хімічної обробки будь-яких типів покриттів, що гарантує збереження поверхоні салону Вашого авто. Для обробки важкодоступних місць використовуються спеціальні пристосування, недоступні при чищенні салону в домашніх умовах.

Хімчистка починається з видалення крупного сміття, чищення салону від пилу та вологого прибирання поверхонь. По закінченню робіт з салоном, фахівці обробляють багажник. В особливо складних випадках виконується розбирання обшивки корпусу автомобіля. Закінчується хімчистка сушінням авто (може проводитися як за допомогою спецобладнання, так і природним шляхом).