Миття фасадів

Перше, на що ми звертаємо увагу, перш ніж увійти до будівлі -  це  фасад. Від того наскільки він охайно виглядає залежить враження, яке складеться у відвідувача про компанію або організацію, що займає цю будівлю. Для компанії, яка серйозно піклується про власний імідж, миття фасаду будівлі відноситься до регулярних заходів.

Як правило, для миття фасадів будівель вдаються до послуг промислових альпіністів. Виконання висотних робіт з використанням технологій промислового альпінізму дозволяє заощадити час і гроші.

Для миття фасадів висотних будівель достатньо лише мотузок та іншого альпіністського спорядження, а підготовка перед початком робіт займає не більше години. Єдине, що важливо для бездоганного виконання робіт з миття фасадів з використанням технології промислового альпінізму — це кваліфікація фахівців.

Компанія «Clean Time Group» виконує миття фасадів у Львові вже не перший рік. Майже всі наші клієнти стають постійними, оцінивши якість і оперативність миття фасадів альпіністами-професіоналами. При цьому ціни на миття фасадів приємно радують і спонукають користуватися цією послугою регулярно.

Миття фасадів з використанням апаратів високого тиску

Цей спосіб універсальний для більшості фасадів, виконаних практично з будь-яких матеріалів. Струмінь води під тиском очищає найстійкіші забруднення.

При особливо сильних забрудненнях застосовуються хімічні речовини (спеціальних шампуні), які підбираються залежно від характеристик конкретного будинку.

Миття фасадів в цьому випадку відбувається в три етапи:

первинна чистка водою;
нанесення спеціальних засобів;
змивання хімічних речовин.

У компанії «Сlean Time Group» ви можете замовити очищення фасадів будівель будь-якого ступеня складності. Вартість проведення робіт залежить від ряду чинників, серед яких:

Спосіб очищення фасадy;

Рівень забруднення фасаду будівлі;
Обсяг роботи;
Географічне розташування будівлі;
Архітектурні особливості будови;

Матеріал покриття фасаду.