Миття вікон (Львів)

Як проходить процес миття вікна?

Процес миття вікон

Крок 1. Нанесення миючого засобу з допомогою пада.

процес миття вікон

Крок 2. Видалення бруду з допомогою стяжки, сушіння поверхні.

протирання рам

Крок 3. Протирання рам та кутиків скла

Ціни на миття вікон у Львові.

Вартість миття вікон в залежності від площі Ціна за 1 кв.м, грн Площа вікон
1.Звичайне миття вікон у квартирі від 12 до 50 кв.м
2.Миття великогабаритних вікон (вітрин) від 10 до 100 кв.м
3.Миття вікон висотою від 2м від 15 до 100 кв.м
4.Миття вікон після ремонту 15-40 до 50 кв.м
5.Миття фасадних вікон з допомогою автовишки 25 грн до 200 кв.м
6.Миття вікон з допомогою альпіністів 17 грн від 200 кв.м

Мінімальна сума замовлення складає 500 грн в межах Львова.

Для більшості компаній, котрі працюють у сфері послуг необхідно підтримувати свій імідж, особливо це стосується чистоти вашого офісу та його вікон. Сучасні плани будівництва, особливості архітектури зазвичай несуть за собою велику кількість скляних поверхонь за якими необхідно регулярно доглядати. Якісне і безпечне миття вікон зможе здійснити лише спеціально підготовлений працівник, в іншому випадку зазвичай залишаються розводи на вікнах і брудні рами вікон. Часи коли вікна мились брудними ганчірками з плином і затирались газетами уже пройшли, таке миття було б дуже дорогим, оскільки вонфо є надзвичайно трудоємким і потребує немало зусиль. Миття вікон потребує знання технології (спеціальними падами та гумовими стяжками) та підбору відповідних миючих засобів.
При митті вікон миються не тільки скло, а й увесь віконний блок повністю, включаючи рами та підвіконня.
Місто Львів як і багато інших великих міст являється джерелом бруду, пилу та шкідливих випарів котрі осідають на вікнах, тому в містах необхідно мити вікна кожного місяця, а в гарячу пору року навіть по 2 рази на місяць. Якщо інтер’єр приміщення дозволяє то зазвичай цим займаються штатні працівники але якщо висота вікна перевищує 2 метри або ж це фасадні вікна, що не відкриваються з середини то це створює неабиякі проблеми.  Компанія…… надає послуги по миттю вікон, з допомогою драбин різної висоти та альпіністів ми зможемо помити усі вікна, навіть найбільш важкодоступні.
Увесь процес миття вікон проходить у кілька етапів. Спочатку із скляної поверхні видаляються найбільш великі забруднення, після цього з допомогою професійного паду наноситься спеціальний засіб, який розчіплює залишки пилу та інших віконних плям. Залишки, котрі важко видаляються видаляються з поверхні з допомогою скребків. Після цього залишки розчепленого бруду видаляються з допомогою гумової стяжки, яка у свою чергу висушує скло і не залишає розводів.
Висотне миття вікон належиться до виду діясльності, що називається промисловий альпінізм – це технологія виконання висотних робіт на промисловий та інших об’єктах з використанням альпіністів.
Для висотного миття вікон компанія…. використовує альпіністів, висотні драбини, вишки тури та автовишки висотою до 22 метрів.
Найбільш складною роботою вважається миття вікон після ремонту, де залишки фарб та клею неможливо забрати з допомогою звичайного методу, необхідно застосовувати іншу хімію та працювати скреперами, миття виконується кілька разів аж поки скляна поверхня не залишається кристально чистою. Що ж стосується віконних рам, то віддирати плівки виробника вікон, котрі уже протягом кількох років засихали під променями сонця – це дуже клопітка робота, котру неможливо виконати самотушки в домашніх умовах, вона потребує кваліфікованого персоналу, неабияких затрат часу та обов’язково спецінвентарю і хімзасобів.
В штаті нашої компанії працюють справжні професіонали, які забезпечать якісне миття вікон (Львів) будь-якої складності.
Перелік послуг, які надає компанія…..
-    миття вікон і скляних поверхонь;
-    миття скляних фасадів;
-    миття вікон після ремонту;
-    висотне миття вікон (промисловий альпінізм);

3 Responses

  1. Андрій:

    Замовляли послугу миття вікон в магазині. Хлопці оперативно приїхали за 2 години все помили незважаючи на дуже низьку температуру. Вдячні за якісну роботу.

  2. Володимир:

    швидко і нормально
    задоволений

  3. Давно искала эту информацию, спасибо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>