Прибирання котеджів (Львів)

В сучасному світі прибирання котеджів (Львів) користується досить великим попитом. Справа в тому,що прибирання котеджу — досить клопітка справа, і самотушки здійснити якісне прибирання доволі складно. Наш персонал спеціально підготовлений для подібних робіт, тому працює з більшою продуктивністю і здає об»єкти площею до 300 кв.м за один день.

Досить багато людей користуються послугами прибиральниць, котрі зазвичай підтримують чистоту. Потрібно розуміти, що генеральне прибирання котеджу потребує неабияких затрат часу, в поєднанні  з ефективними  миючими засобами та професійним обладнанням. Одна людина за день не здатна якісно поприбирати. Адже комплексне прибирання включає миття люстри та світильників, миття вікон, глибоку чистку плитки на кухні та в санвузлах, чистку плитки між швами, миття та полірування меблів, хімчистку килимових покриттів та багато іншого.

Куди складнішим процесом вважається прибирання котеджу після ремонту. Залишки клею, фарби, скотчів та цементу самотушки видалити практично неможливо. Мобільна бригада Клінтайм груп впорається з подібними проблемами в найкоротші строки.

Наші клієнти заощаджують свій час, займаються улюбленими справами, довіривши прибирання професіоналам, котрі здатні зробити свою роботу швидко, якісно та професійно. За клієнтом залишається право вибрати зручний час, щоб наші компанія приступила до прибирання приміщення.